Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 47

PostWysłany: Pon 20:30, 11 Kwi 2011    Temat postu: Orlęta - wiosna 2011

GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów 2:1

Do Baruchowa wybieramy się 2 autami + minibus z piknikami. Na stadionie zjawiamy się na około godzinę przed meczem. 8 osób dopinguje ,reszta (ok. 10 osób) siedzi i robi piknik. Doping jak na taką liczbę był dobry. Młyn GKS Baruchowo składał się z 4 ledwo trzymających się na nogach zgredów. Jeden coś się pruje ale odpuszcza. Droga bez przygód.

Orlęta - Łokietek 3-1

Nas dzisiaj w młynie 25 osób (w tym trzy osoby z fc Otłoczyn i gościnnie jedna osoba ze Zdroju Ciechocinek) plus ok. 20-30 osób Elany z Aleksandrowa i 1 osoba z Elana fc Włocławek, którzy momentami nas wspomagali. Wieszamy dwie flagi: Elana – Aleksandrów Kujawski i Alko Fans. Doping prowadziliśmy przez całe spotkanie. Ogólnie był on całkiem niezły. Z elementów oprawy zaprezentowaliśmy flagi na kijach ,wulkany oraz strobo. W II połowie do góry idą szarfy w barwach następnie konfetti i ponownie flagi na kijach. Nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania pokonując rywala 3:1 w całkiem niezłym stylu. Kibiców gości nie odnotowano.

Unia Choceń - Orlęta Aleksandrów 0-0
Do Chocenia wybieramy się dwoma autami w sile 8 osób. Na mecz spóźniamy się kilka minut. Wchodzimy na stadion głośno śpiewając. Miejscowi bez młyna i jakiegokolwiek dopingu. Co jakiś czas tylko krzyczą jakieś żule, z naszej strony głośny doping przez cały mecz. Miejscowi nie byli do nas wrogo nastawieni. W przerwie idziemy do miejscowej drewutni uzupełnić płyny. Mecz kończy się remisem 0:0 (nasi nie strzelili karnego). W czasie drogi powrotnej mamy krótki postój gdzieś w polu gdyż w jednym z aut poszedł tłumik. Dalsza droga spokojna. Pozdro dla obecnych !

Panowie teraz czas na mecz u nas z Lechem dobre. Konkretna data i godzina zostanie podana już niedługo. Najprawdopodobniej będzie to niedziela 17.04.11 o godzinie 11.00. Już teraz namawiajcie znajomych żeby z Wami przyszli do młyna. Będą do obgadania dwie sprawy - jedna z nich tyczy się opraw meczowych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.mzksorleta.fora.pl Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)